RK73H1ERTTP5230D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5230D
JLCPCB Part #
C3966620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS