AT0402DRE073K3L
MFR.Part #
AT0402DRE073K3L
JLCPCB Part #
C3961471
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS