RN73H2ETTD6731C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6731C10
JLCPCB Part #
C4079134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS