RK73H1ERTTP4320F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4320F
JLCPCB Part #
C4118468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS