RK73H1ERTTP4700D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4700D
JLCPCB Part #
C2599101
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS