SG73S2ETTD12R1F
MFR.Part #
SG73S2ETTD12R1F
JLCPCB Part #
C4057512
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS