RK73H1ERTTP4300D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4300D
JLCPCB Part #
C4092654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS