RN731ETTP1980C25
MFR.Part #
RN731ETTP1980C25
JLCPCB Part #
C4304607
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS