RK73G2BRTTD6651D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6651D
JLCPCB Part #
C5874837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS