RK73H1ERTTP2802F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2802F
JLCPCB Part #
C4026091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS