SG73S1JTTD5361F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5361F
JLCPCB Part #
C4297480
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS