RN73H1ETTP3011C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3011C25
JLCPCB Part #
C4073297
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS