SG73P2BTTD6R2J
MFR.Part #
SG73P2BTTD6R2J
JLCPCB Part #
C4179252
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS