SG73P1EWTTP185J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP185J
JLCPCB Part #
C3924381
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS