RK73H1ERTTP1371F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1371F
JLCPCB Part #
C4125317
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS