RK73H1ERTTP2371F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2371F
JLCPCB Part #
C2598993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS