RN73H2BTTD1652A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1652A10
JLCPCB Part #
C4016662
Description
16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS