RK73H1ERTTP1331F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1331F
JLCPCB Part #
C4111729
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS