RP73PF1E1K3BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K3BTDF
JLCPCB Part #
C2145729
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS