RK73G2BTTD6490C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6490C
JLCPCB Part #
C5851432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS