RK73G2BTTD6492C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6492C
JLCPCB Part #
C5851434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS