SG73P2BRTTD4423D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4423D
JLCPCB Part #
C6677594
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS