RN73R2ATTD9532D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD9532D50
JLCPCB Part #
C3969524
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS