RN732BTTD8662A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD8662A05
JLCPCB Part #
C4304209
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS