RK73G2BTTD5901C
MFR.Part #
RK73G2BTTD5901C
JLCPCB Part #
C7050093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS