SG732BTTD104K
MFR.Part #
SG732BTTD104K
JLCPCB Part #
C4072765
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS