RN73R2BTTD8871B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8871B10
JLCPCB Part #
C2571189
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS