SG73G1JTTD5101C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5101C
JLCPCB Part #
C7359206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS