RK73G2BTTD4302F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4302F
JLCPCB Part #
C6270320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS