WK73R2BTTD4993D
MFR.Part #
WK73R2BTTD4993D
JLCPCB Part #
C6025568
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS