RK73G2ATTD4302F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4302F
JLCPCB Part #
C6388825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS