RK73G1ETTP8662F
MFR.Part #
RK73G1ETTP8662F
JLCPCB Part #
C2579909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS