RN732ATTD5301C50
MFR.Part #
RN732ATTD5301C50
JLCPCB Part #
C4050653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS