RK73G2BTTD3320C
MFR.Part #
RK73G2BTTD3320C
JLCPCB Part #
C6182429
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS