RK73G2BTTD3321C
MFR.Part #
RK73G2BTTD3321C
JLCPCB Part #
C7050031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS