ESR18EZPF2403
MFR.Part #
ESR18EZPF2403
JLCPCB Part #
C2104148
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS