RK73G2BTTD4320C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4320C
JLCPCB Part #
C5725423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS