RK73G2BTTD3320F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3320F
JLCPCB Part #
C7343027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS