RK73G2BTTD3301F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3301F
JLCPCB Part #
C5725401
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS