RK73B1ETTP753J
MFR.Part #
RK73B1ETTP753J
JLCPCB Part #
C131623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS