RK73G2BTTD33R2F
MFR.Part #
RK73G2BTTD33R2F
JLCPCB Part #
C7283828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS