RN73R2ETTD1053A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1053A10
JLCPCB Part #
C4330396
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS