SG73W2HTTE3R9M
MFR.Part #
SG73W2HTTE3R9M
JLCPCB Part #
C4139643
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS