SG73P2ATTD2370D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD2370D
JLCPCB Part #
C3986003
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS