RK73H1HTTC6202D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6202D
JLCPCB Part #
C2578958
Description
-55℃~+155℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS