RK73G2BTTD2801C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2801C
JLCPCB Part #
C5851325
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS