ERJ-S08D2201V
MFR.Part #
ERJ-S08D2201V
JLCPCB Part #
C4334746
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS