RK73H1JRTTD2002D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2002D
JLCPCB Part #
C2598675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS