RN73R2ETTD1431D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1431D10
JLCPCB Part #
C2607692
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS