BGR30TQY14NH600J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
BGR30TQY14NH600J
JLCPCB Part #
C344212
Package
Plugin
Description
-40℃~+155℃ 30W 60Ω ±250ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS